Hyundai Opel Auto Palace Délpest Land Rover

KARRIER

Cégünk, az AutoBinck Group Hollandiában alakult meg több, mint 100 évvel ezelőtt. Mára már az európai autóipar egyik kiemelkedő szereplője lett. Cégcsoportunk jelenleg 8 európai országban tevékenykedik, összesen 50 leányvállalatot mondhat magának, melyek 4 fő üzletágra tagolódnak. Büszkék vagyunk, hogy Európa húsz legnagyobb autóipari csoportja közé tartozhatunk. Vállalatunk jelenleg a Jaguar, a Land Rover, a Mitsubishi és a Hyundai importőre, melyek Csehországban, Szlovákiában és Szlovákiában is megtalálhatóak. A vállalatunk számára kiemelkedően fontos, hogy a vevői elégedettség érdekében szorosan együttműködjünk a gyáróinkkal és testreszabott árakat alakítsunk ki ügyfeleink számára.

A 2007-ben indult cégcsoport – amely akkoriban a Hyundai Holding Hungary Kft. 20 fős csapatával kezdte meg Hyundai gépjárművek hazai forgalmazását - mára egy 100 főt foglalkoztató vállalattá nőtte ki magát. Időközben két saját márkakereskedést nyitottunk, valamint 2011 végétől a Jaguar és Land Rover márkák importőri képviseletét is ellátjuk. Az AutoPalace Buda szalon megnyitásával immáron három exkluzív szalon és professzionális szerviz szolgálja majd ki a Jaguar és Land Rover valamint az Opel és Hyundai márkák iránt érdeklődő vásárlókat.

ALKATRÉSZ RAKTÁROS

Az Auto Palace Hungary Kft. egy holland tulajdonú vállalatcsoport egyik kiemelkedő tagja, melynek csapatába Alkatrész raktáros kollégát keresünk. Cégcsoportunk jelenleg 3 telephelyen, több márkakereskedésben és márkaszervizben közel 100 főt foglalkoztat. Csapatunkat egy megbízható és tapasztalt munkatárssal szeretnénk bővíteni, aki szívesen dolgozna a Jaguar, Land Rover márkával.

FELADATOK

  • raktárkészlet folyamatos nyomon követése, rendelési javaslat elkészítése
  • beérkezett anyag/alkatrész, továbbá előírt jelölések és minőségtanúsítások ellenőrzése,
  • átvett anyagok/alkatrészek raktárban való elhelyezése a raktári rend alapján, továbbá ezeket megjelölni és dokumentálni a nyilvántartási rendszerben
  • ügyfelekkel való szoros kapcsolattartás a változások és költségalakulások érdekében
  • ügyfélpanaszok továbbítása a munkahelyi vezető részére
  • folyamatos kapcsolattartás a garanciális ügyintézővel

ELVÁRÁS

  • minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélközpontú szemlélet, valamint jó kommunikációs képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT

  • prémium kategóriás gépjárművek ismerete
  • alap szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható bérezés
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Alkalmazotti munkaviszony

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a 00082@apgroup.hrszoftver.hu e-mail címre, s a tárgymezőben tüntesse fel: „ALKATRÉSZ RAKTÁROS”.