Hyundai Opel Auto Palace Délpest Land Rover

KARRIER

Cégünk, az AutoBinck Group Hollandiában alakult meg több, mint 100 évvel ezelőtt. Mára már az európai autóipar egyik kiemelkedő szereplője lett. Cégcsoportunk jelenleg 8 európai országban tevékenykedik, összesen 50 leányvállalatot mondhat magának, melyek 4 fő üzletágra tagolódnak. Büszkék vagyunk, hogy Európa húsz legnagyobb autóipari csoportja közé tartozhatunk. Vállalatunk jelenleg a Jaguar, a Land Rover, a Mitsubishi és a Hyundai importőre, melyek Csehországban, Szlovákiában és Szlovákiában is megtalálhatóak. A vállalatunk számára kiemelkedően fontos, hogy a vevői elégedettség érdekében szorosan együttműködjünk a gyáróinkkal és testreszabott árakat alakítsunk ki ügyfeleink számára.

A 2007-ben indult cégcsoport – amely akkoriban a Hyundai Holding Hungary Kft. 20 fős csapatával kezdte meg Hyundai gépjárművek hazai forgalmazását - mára egy 100 főt foglalkoztató vállalattá nőtte ki magát. Időközben két saját márkakereskedést nyitottunk, valamint 2011 végétől a Jaguar és Land Rover márkák importőri képviseletét is ellátjuk. Az AutoPalace Buda szalon megnyitásával immáron három exkluzív szalon és professzionális szerviz szolgálja majd ki a Jaguar és Land Rover valamint az Opel és Hyundai márkák iránt érdeklődő vásárlókat.

KÖNYVELŐ

A Hyundai Holding Hungary Kft. a Hyundai márka dinamikusan fejlődő, kizárólagos importőri csapatába keressük új Könyvelő kollégánkat. Csapatunkat a pénzügy iránt elkötelezett, tapasztalt és fejlődni vágyó munkatárssal szeretnénk teljes – vagy részmunkaidőben bővíteni. Amennyiben kismamaként fontolgatod a visszatérést, szintén nagy örömmel várjuk jelentkezésedet.

FELADATOK

  • Belföldi és külföldi szállító számlák könyvelése
  • Havi zárásban való aktív részvétel, elhatárolások könyvelése
  • Riportok, jelentések küldése vezetők részére

ELVÁRÁS

  • Felsőfokú szakirányú végzettség / mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2-4 év releváns tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Excel kiváló ismerete (függvények kezelése)
  • Elkötelezettség a szakma és a minőségi munkavégzés iránt

ELŐNYT JELENT

  • Navision, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Családias légkör
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Folyamatosan fejlődő cégcsoport

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el még ma fényképes önéletrajzod (angol és magyar nyelven) a 00077@apgroup.hrszoftver.hu e-mail címre, továbbá a tárgymezőben tűntesd fel kérlek a pozíció nevét is.